Aile Hayatım 6. Bölüm

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Aile Hayatım 6. Bölüm
6. Bölüm
Önceki bölümde;
Sıkıca kendime doğru çektim ve güzel kardeşim diyerek ensesine minik bir öpücük kondurdum. Kollarımı daha da sıkılaştırdım adeta onu içime sokmaya çalışıyordum. Sonrasında sol taraftan boynuna ıslak bir öpücük daha kondurdum. Oda önüne doladığım kollarımı sıkarak ve kafasına sağa eğerek karşılık verdi. Sanki öpmeye devam etmemi istiyordu ama başlarsam durmayacağımın farkındaydım. Kendimi geriye çektiğimde Gizem’in karşımızdaki dolabın aynasından bütün hareketlerimi izlediğini fark ettim ve utanarak “Hazırsan çıkalım” dedim. Kardeşimde utançtan veya heyecandan pembeleşmiş yanaklarıyla “hıhı” dedi ve hiç konuşmadan salona döndük.

Kına gecesi de bitmiş düğüne kadar sıradan geçmişti zamanımız. Düğün günü yine aynı şekilde düğüne gittik ablamların ilk dansından sonra çiftler dansa kalkıyorlardı. Babam annemi kaldırmıştı ve masada teyzem, kardeşim ve ben kalmıştık. Teyzem “Siz de dans etsenize” dediğinde Gizemle beraber dansa kalktık. Bu sefer kırmızı straplez bir elbise giymişti. Kınada ki elbisesine nazaran daha kısa ve daha dardı. Dans ederken kulağına “İyi bu gece askısız sütyen giymişsin kopma şansı yok, istediğin kadar oyna” dediğimde bana sarılmış “Askısız değil hiç giymedim, sadece uçları belli olmasın diye önlerinde ufak silikonlardan var” deyip sert göğüslerini bana bastırmıştı. Elimi beline koydum ve kendime daha çok bastırdım dans etmeye devam ederken “Ablan gidiyor artık sende evin tek çocuğu kaldın, kendi saltanatını ilan edersin” dedim. Bu kızda hiç geri vites yoktu “Bizden olsa olsa senin gibi padişahlara cariye olur” dedi. Sikim bu konuşmalara ve temaslara daha fazla dayanamadı ve kalktı. Sikimi hisseden kardeşim başını kaldırarak “Cariyeniz emrinize amade padişahım” dedi ve masum bir şekilde suratıma baktı. Kendimi frenlemeliydim yoksa herkesin içerisinde sikecektim kardeşimi. Annesini işaret ederek “Annen yalnız kaldı üzülmesin, birazda onunla dans etmeme müsaade eder misin?” dedim. Başıyla onayladı ve kollarımdan ayrıldı ve yürümesine yardım etmek için belinden tuttum önüme geçirdim. Kalkmış sikim görünmesin diye kardeşimi siper ederek kendisine masaya kadar eşlik ettim. Teyzemi dansa kaldırdım. Başta naz yapsa da sonrasında kabul etti ve dans etmeye başladık.

Kardeşimi ve ardından teyzemi dansa kaldırdığımı gören babam başıyla işaret yaparak aferin demişti. Teyzemle dans etmeye başladık ancak sikim hala kazık gibiydi ve teyzeme temas ediyordu. Teyzemin bunu anlaması gecikmedi ve bana daha çok sokuldu, ellerini boynuma uzatınca bende kendi ellerimle belini sardım. Bana daha da çok yaklaştı artık vücutlarımız tamamen birbirine yapışıktı ve yüzünde memnuniyet ifadesiyle beraber anlayamadığım bir başka duygu vardı. Galiba kalkık sikimden etkilenmişti. Birdenbire “Gizem ne kadar büyümüş, siz dans ederken fark ettim, bir birinize ne kadar yakışıyorsunuz” dedi. Ben “Evet kardeşim çok büyümüş” dedim. Teyzem hafif bir tebessümle belini bana bastırdı ve “Bu şimdi kardeşine mi kalktı bana mı kalktı” dedi. Teyzemin orta sahadan attığı bu golle bırakın maçı kaybetmeyi resmen küme düşmüştüm ve kem küm ettim. Yüzümün kızardığını gören teyzem “Utanma yakışıklı yeğenim genç adamsın olur böyle şeyler, hem bizim halimizi biliyorsun, senin halin bu yaşta çok daha normal” dedi ve ekledi “Gizemle evlenmenizi çok isterim, ancak biliyorsun yaşı daha 17 ve bu sene üniversite sınavına girecek, ben okuyamadım genç yaşta anne oldum, kızlarımın da aynı kaderi yaşamasını istemiyorum, o üniversiteyi bitirene kadar beklersen kızımı seve seve sana veririm” dedi. “Dur teyze iki dakikada bizi başla göz ettin, annem babam ne der, Gizem ne der?” dediğimde “Annenle baban bu işe dünden “he” der, annen zaten Gizem’i çoktan işlemeye başladı bile, kızımın da aklı fikri sende kaç günlerdir peşinde pervane oluyor görmüyor musun?” dedi. Bütün bunları konuşurken dans müziği bitmişti, pasta börek takı derken bütün gece gözüm oynayan kadınlardaydı. Düğünün sonunda fotoğraf merasimi bitmiş düğün dağılıyordu.

Teyzem düğünden sonra ablamın yeni evine kadar gitmek istedi. Babamlar “Biz eve geçelim o zaman, Ali sen teyzeni götür, Gizem de bizimle gelsin” dedi ve salonda ayrıldık. Evlerinin önüne geldiğimizde ablamla son bir kez sarılıp vedalaştık. Sarılırken kulağına “Sana öğrettiğim gibi, sakın heyecan yapma, yapamadığın soruyu boş geç, zamanın kalırsa tekrar denersin” dedim. Ablam gülümseyerek cevap olarak “Öğretmenim iyiydi, merak etme” dedi ve bizimkilerin görmeyeceği bir şekilde sikimi avuçladı. Teyzem ablamla beraber içeri girdi. Teyzem ablamı deyim yerindeyse gerdeğe hazırlıyordu. Biz Rıza Abiyle bahçede sigara içiyorduk. Rıza abi hadi gidinde işimize bakalım modundaydı. O zamanlar balayı gibi şeyler lüks olduğundan 2-3 gün işe gelmeyecek sonra normal hayatlarına döneceklerdi. Teyzem gözleri ağlamaktan kızarmış bir şekilde evden çıktı, Rıza Abi teyzemin elini öptü ve içeri girdi. Bizde arabamıza binerek eve doğru gittik.

Eve geldiğimizde Gizem’in ayakkabıları bizim kapının önündeydi. Teyzem kendi dairesinin kapısı açtı ve beni de kahve içmeye çağırdı. Ben salona oturdum teyzemde üstünü çıkartmaya odasına gitti. Odasından çıkıp doğruca mutfağa gittiğini gelen seslerden anlamıştım oturduğum yerden su da getirmesini rica ettim. Salonda onu beklerken ceketimi ve kravatımı çıkartmış gömleğimin kollarını ve yakasını çözmüş rahatlamıştım. Bir sigara yaktım sehpayı ve küllüğü yanıma aldım, koltuğa yaslanıp dinlenmeye başladım. Teyzem elinde tepsi ile geldiğinde şok olmuştum üstünde sadece beyaz saten bir gecelik vardı ve oldukça kısaydı. Göğüs kısmı tamamen danteldendi ve göğüs uçlarına kadar dantelin işlemelerinden gözüküyordu. Normalde teyzem yanımda hiç böyle giyinmezdi, babamla yatakta onu çıplak görene kadar teyzemin bilekleri dahi görmedim desem yeriydi ancak şimdi karşımda oldukça açık bir gecelikle neredeyse çıplak duruyordu. “Hayırdır, Ayşe Ablamın gelinliğine özendin galiba beyazları çekmişsin üstüne” dediğimde “Sadece gelinliğine değil her şeyine çok imrendim. Biliyorsun ben kaçıp evlendim düğündür gelinliktir olmadı bende. Bu gece onun yerinde olmak isterdim, ayrıca görmediğin bir yerim kalmadı nede olsa beni çıplak izledin, bu sıcakta rahibe gibi giyindirme beni” dedi. Teyzem elindeki tepsiyi önümdeki sehpaya bırakırken eğildi bırakın göğüslerini görmek göbek deliğine kadar görmüştüm. Kahvesini alarak yanıma oturdu. Bende kahvemi elime aldım bir yudum içtim sıcak bulup geri tepsiye koydum. Su bardağındaki suyu bir dikişte içerek hiç konuşmadan mutfağa gittim bir bardak daha su içtim ve salona geri dönüp aynı yerime oturdum. Teyzem “İsteydin ben verirdim ne zahmet ettin” dedi. “İsteseydim verirdin ama seni yormak istemedim” dedim. Teyzem gözlerimin içine baktı yüzümü ellerinin içine aldı yanaklarımı okşayarak “Düşünceli yeğenim teyzesini düşünürmüş” dedi ve kucağıma yattı. Ellerimi omuzlarına koyarak omuzlarına düşen saçları ile oynamaya başladım bir taraftan da açılan kalçalarına bakıyordum. Teyzem tekrar Gizem meselesini açtı. “Dans ederken söylediklerim hakkında ne düşünüyorsun” dedi. Anlamamazlığa vurdum ve “Çok şey konuştuk tam olarak neyden bahsediyorsun” dedim. Elini kalkmış sikimin üstüne koyarak “Gizemle evlenmek ister misin?” diye doğrudan sordu. Hem sorunun hem de teyzemin elinin verdiği şaşkınlıkla bir süre cevap veremedim.

Teyzemin seks bağımlısı biri olduğunu biliyordum ve kaç gündür kalkmış yarağımı ona değdirerek onu azdırdığımın farkındaydım ancak bu kadar sonuç odaklı hareket edeceğini düşünmemiştim. “Şu anda sikini okşadığın yeğenine kızını mı vereceksin gerçekten” dedim. “Evet, tam olarak planım bu, daha önce söylediğim gibi onun üniversite okumasını istiyorum ve sen de onunla evlenmek istersen o üniversiteyi bitirene kadar sana karılık yapacağım ve aklının karışıp o mezun olmadan başka biri ile evlenmemeni sağlayacağım” dedi ve elini kumaş pantolonumun fermuarından içeri sokarak sikimi dışarı çıkardı. “Bütün gece kalkık gezen canavar buymuş demek ki” diyerek okşamaya başladı. “Peki ya Gizem beni istemezse” diye sordum. Oda “Gizem şu anda annene emanet, ben seni, ablamsa Gizem’i ikna edecek, ancak Gizem senin bütün bu olanları bildiğini bilmeyecek, vakti geldiğinde emri vaki yapıyormuşçasına görücü usulü evleneceksiniz” dedi. “Siz abla-kardeş zaten her şeyi düşünüp planlamışsınız bana neden soruyorsunuz ki bana bu saatten sonra sadece susmak düşer” dedim. Teyzem sikimi ağzına aldı bir kere sokup çıkardı sonra “Sadece susmakla olmaz, gönlün yoksa bu iş olmaz” dedi. “Gizem gelip bizi bu şekilde görürse bu işin olacağı varsa da olmaz ben en iyisi eve gideyim sana babamı yollayayım belli ki senin rahatsızlığın tutmuş” dedim. “Gizem bu gece sizde kalacak sen sabahtan evine geçersin merak etme annenlerin senin burada olacağından haberleri var” dedi. “Peki beni nasıl ikna edeceğinin detaylarını biliyorlar mı?” diye sorduğumda “Evet, her ikisi de biliyor, aslında bu fikir babandan çıktı, biliyorsun artık yaşlandı hem annene hem bana yetişemiyor adamcağız, bakma benim seks bağımlı olmama, annenin de benden aşağı kalır bir yanı yok, Selim senin artık büyüdüğünü ve onun omzundaki yükleri devir almanın zamanının geldiğini söylüyor, aslında bunları sana nasıl açıklayacağımızı kara kara düşünüyorduk kaç gündür ancak bugün dans ederken bana değdirdiğin sikin işimizi çok kolaylaştırdı ve düğünde hemen bu planı yaptık annenle” dedi. Bütün kaçış yollarımı tutmuştu, annemin ve babamın rızasıyla teyzemi sikecektim ve artık sikime söz geçiremez durumdaydım “Gizemin evlilik yaşına gelmesine daha çok var, zamanı geldiğinde konuşuruz ancak o zamana kadar dediğin gibi aklımın karışmaması çok önemli, bunun için sana büyük bir görev düşüyor” dedim ve elimi geceliğinin geniş yakasından içeri sokarak kavun büyüklünde göğüslerini sıkmaya başladım. Teyzem de kucağımda yattığı yerden fermuarımdan dışarı çıkardığı yarağımı yavaş bir tempoda yalamaya başladı. Sanki sevdiği bir tatlıyı tadını çıkara çıkara aheste aheste yiyor gibiydi. Çok doluydum ve boşalmam uzun sürmedi. İnleyerek teyzemin ağzına boşalmaya başladım ablamın aksine teyzem boşalırken kaçmaya çalışmadı ve bütün spermlerimi yuttu bir süre daha ağzında küçülen sikimi yalamaya devam etti ve ayağa kalkarak beni yatak odasına götürdü.

Odaya girdiğimizde gece lambasını yakarak ortama loş bir ışık verdi, boynuma sarıldı ve dudaklarımdan öpmeye başladı. Bütün kontrol ondaydı ben sadece onu takip ediyordum. Beni tamamen soydu ve yatağa itti. Üstüme çıkıp hemen sikimi ağzına aldı ve yalamaya başladı. Biraz yaladıktan sonra tekrar öpüşmeye başladık. Ben de üzerimdeki tutukluğu atmış teyzeme karşılık veriyordum. Teyzeme karşılık vermem hoşuna gitmişti. Şimdi bacaklarını iki yanıma atmış kalkmış sikimin üstünde sürtünüyordu. İçinde külot yoktu ve sikim doğrudan amına temas ediyordu. Amı alev alev yanıyordu resmen. Çıplak olmama rağmen terleme başlamıştım. Teyzem dudaklarımı bıraktı ve anlımdan başlayarak suratımın her yerini öptü. Bense ellerimi teyzemin çıplak kalçalarına atmış onları yoğuruyordum. Kalçaları gerçekten çok sıkıydı. Teyzem daha sonra göğüslerime geçti. Sanki o erkek ben kadınmışçasına göğüs uçlarımı yalamaya başladı. Bu beni çok etkilemişti. Teyzem elini alta atarak sikimi tuttu ve amına nişanladı. Yavaş yavaş üstüne oturmaya başladı. Tamamını içeri aldığında kalkmadan üzerinde ileri geri hareket ediyordu. İlk defa orospu olmayan bir kadının, teyzemin içindeydim ve aşırı heyecanlanmıştım. Henüz belki bir dakika bile geçmemişti ve ben tekrar boşalacaktım. Bunu teyzeme söylediğimde yüzünün asıldığını gördüm ve sikimi amından çıkarmak için kalçasını yukarı kaldırdı. Teyzemin amından çıkar çıkmaz boşalmaya başlamıştım. Üstüm başım döl olmuştu. Teyzem “İlk seferinde olur böyle şeyler ben sana banyoyu hazırlayayım” dedi ve banyoya gitti.

Gerçekten kendimi kötü hissediyordum. Eve girdiğimden beri iki defa boşalmıştım ve ikisi toplamda beş dakika bile sürmemişti. Babamsa teyzemi uzun süre çatır çatır sikmişti. Galiba tecrübesizlik kötü bir şeydi. Banyoya doğru gittim, teyzem şofbenin sıcaklığını ayarlıyordu. Erken boşalmama takılarak “Merak etme tüpü yeni doldurduk, bu gece istediğin kadar duş alabilirsin” dedi. Alay konusu olmama bozulmuş resmen sikimle kavga ediyordum. Suyun altına girdim. Teyzem eline bir sabun aldı ve sabunluğu köpürttü. “Toy erkeğimi yıkayayım” dedi. Oda suyun altına girdi. Beni tabureye oturttu ve sırtımı sabunlamaya başladı. Sırtım bitince ayağa kaldırdı ve kalçalarımdan başlayarak topuklarıma kadar ovaladı ardından önümü döndürdü. Şimdi ben ayakta o ise yerde çömelmiş bir pozisyondaydık. Bacaklarımı ve kasıklarımı güzelce yıkadıktan sonra doğruldu ve göğüslerimi sabunlamaya başladı. Geceliğini henüz çıkartmamıştı ve ıslanan beyaz gecelik vücuduna yapışmıştı. Gözüme çok çekici gözüktü. Elimi geceliğinin altından sokarak götünü ellemeye başladım. Sert götü ve ıslak gecelik sikimi hemen kaldırmıştı. Teyzem sikimin kalktığını görünce mutlu oldu. “Maşallah yeğenime, erken patlıyor ama şarjörde mermi çok, her daim ateşe hazır” dedi. Elindeki sabunluğu yere attı ve dudaklarıma yapıştı. Akan duşun altında öpüşmeye başladık. Ben onun götünü oda benim sırtımı okşuyordu. “Gelinliğini çıkartmak için yüz görümlüğümü istiyorsun” dedim ve cevabını beklemeden geceliğini yukarı çekerek çıkardım. Şimdi karşımda çırılçıplak duruyordu. Kendimi geriye çekerek uzaktan vücuduna alıcı gözüyle baktım. Kesinlikle teyzem kızından, Ayşe ablamdan daha güzeldi.

Omuzuna kadar uzanan kumral saçları ıslanıp vücuduna yapışmıştı. Süt beyaz diri bir cildi vardı. Göğüsleri kavun büyüklüğünde ve şekilliydi. Pembe uçları biraz aşağı sarkmaya başlamıştı ancak benim için sorun değildi. Göğüslerinin çatalına doğru hafif çilleri ve benleri vardı. Beli göğüslerinin hemen altında daralıyor ve leğen kemiklerinin orda kalçalarıyla beraber tekrar genişliyordu. Hafif balık etli sayılabilirdi. Kendisini incelememi bitirdikten sonra yüzümdeki memnun ifadeyi beğenmiş olacak ki dudağıma bir buse kondurdu ve suyu kapatarak duştan çıktı. Havluyla üzerimizdeki fazla suları kuruladık ve nemli vücutlarımızla yatak odasına geri döndük.

Onu yatağa yatırdım, sefer ben üste geçmiştim. Kısa bir süre öpüştük ancak öpüşmekle zaman kaybetmek istemiyordum. Dudaklarımı boynundan omuz başlarına kaydırdım. Öpe öpe yalaya yalaya bütün kolunu elini dolaştı ağzım. Geri yukarı çıkarken koltuk altını bile yalamıştım, kafamı göğüslerine gömdüm. Yumuşacık göğüslerini yoğurmaya emmeye başladım. Teyzemde ellerini vücudumda gezdiriyordu. İki göğsüyle de seviştikten sonra amına geçtim. Kızının aksine amı beyazdı ve dudakları o kadar büyük değildi. Am çizgisini dışardan yaladım birkaç kez ve parmaklarımla ayırarak içine baktım. Pembe bir amı vardı. “Ne o, amında bir tek bile kıl yok anlaşılan bu geceye önceden hazırlanmışsın” dedim. “Evet, Ayşe’yi gerdek için temizlerken bizde temizlendik” dedi. Bir hafta önce Ayşe Ablamın amını yalarken öğrendiğim şeyleri teyzemin amında uygulamaya başladım ancak ablam gibi bakire olmadığı için bu sefer yalarken bir taraftan içine önce bir sonra iki parmağımı sokmuştum. Dilimi o küçük çıkıntıya değdirdim. Teyzemin kasları bir titredi. Şimdi orayı yalayıp aşağıdan iki parmağımla hızlı hızlı teyzemin amını gidip geliyordum. Teyzem kafamı amına bastırarak çığlık çığlığa boşalmaya başladı. Beni üstüne çekti. Ağzım yüzüm teyzemin am sularıyla ıslanmıştı. Teyzem kendi sularını tatmak istercesine bütün suratımı yaladı “Toy yeğenim o kadar da toy değilmiş galiba” dedi. Cesaretim yavaş yavaş geri geliyordu. Sikimi tutarak teyzemin içine soktum. Teyzem bacaklarını dizlerinin altından yakalamış kurbağa gibi açmıştı. Hızlı hızlı içinde gidip geliyor, bir taraftan da hem dengemi sağlamak hem de o koca göğüslerinin zevkini çıkarmak için onları avuçluyordum. Arada sırada eğilerek boynunu yalıyor göğüslerini ısırıyordum. Hızımı arttırdığımda teyzem köpek gibi ciyaklamaya başladı ve bütün vücudu titreyerek orgazm oldu. Şimdi skoru eşitlemiştim ve benim sikim hala kazık gibiydi. İçinden çıkarak yanına yattım. Hemen boşalmak istemiyordum tekrar kaldırabilir miyim emin değildim ve yine mahcup olmak istemiyordum. Yataktan kalktım ve salondaki sigaramı ve kül tablasını alarak yatağa geri döndüm. Yatarak birer sigara yaktık.

Konuşmadan içtiğimiz sigaralarımız bittiğinde teyzem küllüğü yattığı yerden yere koymak için eğildi. Arkadan götüne bakıyordum. Küllüğü yere koyduktan sonra belinden kavradım ve önümde domalttım. Teyzem oldukça deneyimliydi. Belini aşağı bükerek götünün havaya kalkmasını sağlamıştı. Sikime baktığımda hafif yumuşamıştı. Biraz zaman kazanıp kan pompalanması için amını tekrar yalama başladım. Amını yalarken gözüme teyzemin minicik göt deliği çarptı ve orayı da yalamak istedim. Dilim teyzemin göt deliği ile buluştuğunda teyzem irkildi ancak ben bir taraftan amını parmakladığımdan çokta tepki veremedi. Dilimi sivriltip teyzemin götüne sokmaya çalışıyordum ancak dilim için oldukça dardı. Bu arada sikim kalkmış ve sikişe hazırdı. Doğruldum ve sikimi teyzemin amına sürtmeye başladım. Her seferinde tam sokacakmış gibi yapıp ucunu deliğine bastırıp sokmadan sürtünüyordum. Teyzem “Hadi Ali sok artık” dedi. Babamla teyzemin sikişirken konuştuklarını biliyordum ve bu azgın kadınla biraz oynamak istiyordum.
-Söyle bakalım ben kimim?
-Hadi Ali, lütfen…
-Kimim ben?
-Sen Alisin, sok artık…
-Yanlış cevap, ben senin sikicinim her yanlış cevabında kıçına bir tokat atacağım dedim ve bütün gücümle teyzemin beyaz kalçalarına bir tokat attım. Benim elim bile acımıştı. Teyzem acı bir çığlık attı.
-Kimim ben?
-Sen benim sikicimsin, lütfen sok artık şunu dedi ve elini alttan sikime doğru uzattı. Kolunu yakaladım bükerek belinin üstüne koydum ve sikime ulaşmasını engelledim.
-Doğru cevap, her doğru cevabında içine gireceğim, dedim ve sikimin tamamını amının için soktum. Teyzemden derin bir ohh lama sesi geldi. Sonra tekrar sikimi amından çıkarttım ve başını amının girişine getirdim.
-Ben senin neyinim?
-Sikicimsin
-Yanlış cevap, sert bir tokat daha. Ben senin yeğeninim, ablanın çocuğuyum. Utanmıyor musun kendini yeğenine siktirmeye?
-Hayır, hiç utanmıyorum lütfen sik artık. Sikimi tekrar amına sokup çıkardım.
-Peki Gizem? Onu da siktirecek misin bana?
-Sik köpeğin olsun, senden daha iyisini mi bulacak. Sikimi tekrar amına sokup çıkardım.
-Peki ya Ayşe, şimdi Rıza da kızını böyle sikiyor mudur, kızının gerdek gecesinde sende benimle mi gerdeğe giriyorsun?
-Evet, kızımın ilk sikiştiği gece bende kendimi sikicime siktiriyorum.

Daha fazla dayanamadım ve sikimi soktum ve hızlı hızlı sikmeye başladım. Artık açılmıştım bir taraftan da teyzemin kalçalarına ufak şaplaklar atıyordum. Kızarmaları hoşuma gitmişti. Sonra tekrar yavaşladım, bu hızda uzun süre dayanamayacağım kesindi. Eğilerek teyzemin sırtına ufak öpücükler kondurdum ve çok yavaş bir tempoda gidip gelmeye devam ettim. Aklım teyzemin götündeydi. Baş parmağımı yaladım ve ucunu teyzemin deliğine getirdim, hafifçe bastırdım. Teyzem babama verdiği gibi bana da olumsuz tepki vermişti. Sikimi en dibe kadar soktum ve teyzemin üstüne eğildim. Kulağına fısıldayarak “Karıcım bu senin gerdek gecen ve görüyorum ki amını benden önce başkaları sikmiş, maalesef bakire bir am sunmadın bana, gerdek gecende ben de götünün bekaretini almaya karar verdim. Lütfen bu özel gecende bana itiraz etme” dedim ve baş parmağımı götüne bastırdım. Zorlaya zorlaya baş parmağımın tamamını içine almıştı ve itiraz etmemişti. Şimdi götünün içinde parmağımla git gel yapıyordum ve sikim parmağımın hareketlerini hissediyordu. Üzerinden doğruldum ve bu kez işaret ve orta parmağımı soktum. Deliği gerçekten çok dardı ve kuruydu. Tükürüklerimle kayganlaştırmaya çalışıyordum. Artık hazır diye düşündüğümde sikimi amında 1-2 defa daha oynattım ve iyice kayganlaştırdım. Çıkartarak göt deliğine nişanladım. Çok zor giriyordu teyzem kendini kasıyordu. Başını sokamadan geri çıkardım ve amından sikmeye devam ettim. Teyzem tekrar kasılmaya başladı boşalacaktı ve ben bundan istifade sikimi amından çıkarttım ve götüne sokmaya çalıştım. Başı girdiğinde dar deliğe dayanamayıp sadece başı içerideyken boşalmaya başladım. Boşalmamın heyecanıyla elim ayağımda boşalmıştı ve teyzemin üstüne yığıldım. Döllerimle kayganlaşan göt deliğine sikim tamamıyla girmişti. Teyzemden acı bir çığlık koptu. Üstünden kalkarken “Çıkma bırak öyle kalsın” dedi ve sikim küçülene kadar altlı üstlü yattık. Yattığım yerden teyzemin ensesini ve boynunu öpüyordum. Sonrasında yanına sırt üstü devrildim. Teyzem üstüne basılmış kurbağa gibi bacakları ayrık yatıyordu.

Bir sigara yaktım, iliklerime kadar boşalmıştım ve çok yorulmuştum. Küllük yatağın teyzemden tarafında yerde duruyordu. Ayağa kalkıp yatağın etrafından dolandım ve küllüğü alıp tekrar yatağa döndüm. Sigaram bitmişti ama hala teyzemden ses çıkmıyordu. Derin derin nefes almasa öldüğünü düşünecektim. Saçlarını okşadım, seslendim. Teyzem kafasını kaldırdığında yüzü mosmordu ve gözleri kızarmıştı. Suratıma sinirle bakıp “Hayvan, orospu çocuğu! Götümü parçaladın” dedi ve okkalı bir tokat attı. Daha tepki veremeden dudaklarıma yapıştı ve ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Saçlarından asılarak kafasını arkaya çektim ve “Histerik kaltak, çok hoşuna gitti dimi götü parçalamam” dedim ve suratına tükürdüm. Teyzem bu hareketime de beni öperek karşılık verdi. Biraz daha seviştik ancak benim bir sikişi daha kaldıracak enerjim yoktu. Yataktan kalktık, kısa bir duş alıp üzerimi giyindim ve eve gittim. Evde herkes yatmıştı. Sessizce odama gittim. Gizem benim yatağımda yatıyordu. Müstakbel karımı biraz uyurken seyrettim, dolabımdan bir şort ve atlet aldım, salona giderek salonda yattım.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

ADD YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kartal escort escort izmir izmir escort izmir escort escort mecidiyeköy antep escort tuzla escort ataköy escort izmir escort escort izmir izmir escort kayseri escort film izle esenyurt escort avcılar escort almanbahis almanbahis almanbahis yeni giriş almanbahis yeni giriş almanbahis almanbahis yeni giriş isveçbahis isveçbahis giriş isveçbahis isveçbahis giriş isveçbahis giriş şişli escort mersin escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri canlı bahis şişli escort seks hikayeleri ankara escort gaziantep escort malatya escort bayan kayseri escort bayan eryaman escort bayan pendik escort bayan tuzla escort bayan kartal escort bayan kurtköy escort bayan ankara escort